Originální Svítící Šperky

V jednoduchosti je krása

I elektronika může být nádherná. Kouzelným příkladem jsou mé jednoduché a originální svítící šperky. Pokud chceš zářit nejen ve dne, ale i v noci, tak jsou pro tebe jako stvořené. Dají se tvořit v rozličných tvarech, stačí aby se vytvořil elektrický obvod a přívěšek mohl svítit.

Stačí pouze tři ingredience

Každý přívěšek či náušnice se skládá z mosazného drátu, malých LED diod a hodinkové baterie. Vše je spojeno malým množstvím cínu a baterie je samozřejmě vyměnitelná. Kromě mosazného drátku lze použít i libovolný jiný vodivý a pájitelný materiál – měď, stříbro.

Chcete si nějaký také vyrobit?

Vyrobit takový šperk není nic složitého, stačí umět trochu pájet a mít potřebné ingredience. Zatím dávám ke stažení návody a brzy budou k dispozici i připravené stavebnice. Na konci stránky najdeš návody k vytisknutí. Potřebuješ poradit? Neváhej a napiš mi.

Dost, dám ti peníze!

Pokud se ti takový šperk libí, tak už brzy bude možné si vybrané zakoupit na mých stránkách. Těšíš se? No já taky! Objev se tu za týden nebo sleduj můj Twitter účet.

Kde jste je mohli vidět

  • TV Nova pořad Víkend
  • Mini Maker Faire Plzeň 2019
  • Maker Faire Praha 2019

Návody ke stažení

Zatím mám připraveno 5 návodů na nejoblíbenější tvary a ostatní jsou dostupné jako tvarová šablona. Postup je u všech naprosto stejný. Srovnat, ohnout, spájet, ohnout, spájet, ohnout, spájet, svítit.

Osmiuhelník
Šestiuhelník

Líbí se vám moje práce?